Kategoriler
3D Tetris

3D Tetris

0 / 5

3D Tetris Oyununda 3 boyutlu parçaları yuvarlak alana en doğru şekilde yerleştirmeye çalışmanız gereken harika bir tetris oyunu ile karşınızdayız.Play butonuna basarak eğlenceli oyunumuza hemen başlayabilirsiniz.Parçaları kontrol etmek için yön tuşlarını kullanabilirsiniz.Sağ ve sol ok tuşları ile yuvarlak bölümün etrafında dönerek en uygun yeri bulmaya çalışmalısınız.Bulduğunuzda ise aşağı ok tuşu ile hızlı bir şekilde parçayı yerine indirebilirsiniz.Parçayı döndürerek en uygun açıyı bulmak için yukarı ok tuşuna basabilirsiniz.En kısa sürede en yüksek skora ulaşmak için hızlı hareket etmeli ve zekanızı kullanarak yerleştirmerinizi yapmalısınız.Oyunumuza katılan oyuncularımıza başarılar ve keyifli bir oyun geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
8 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.