Kategoriler
Aşk Okları Fırlat

Aşk Okları Fırlat

5 / 5

Aşk Okları Fırlat Oyunu ile nişancılık yeteneklerinizi kullanarak kalpleri vurmaya çalışmalısınız.Ekranın herhangi bir yerine tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.Sürekli hareket eden okları fareniz yardımı ile vurmaya çalışmalısınız.Doğru zamanlama ile atışlarınız yaparak kalpleri vurarak parçalayabilirsiniz.Her isabetli atış size bir puan kazandıracak.Eğer hedefi ıskalarsanız oyunumuz sona erecek.En fazla sayıda isabeti sağlayarak en yüksek skora ulaşmaya çalışmalısınız.Kendi rekorlarınızı kırıp geliştirebileceğiniz oyunumuzun yeni şampiyonu siz olabilirsiniz.Hızınızı ve nişancılığınızı kullanmanız gereken oyunumuzda usta oyuncularımıza heyecanlı görevlerinde başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
6 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.