Kategoriler
Balık Eşleştirme

Balık Eşleştirme

NAN / 5

Balık Eşleştirme Oyununda tablo içersindeki renkli balıkları hareket ettirerek aynı olanlardan en az üç tanesini bir araya getirmeye çalışmalısınız.Ok butonuna basarak hemen eğlenceli oyunumuza başlayabilirsiniz.Farenizle hareket ettirmek istediğiniz balığa ve sonrada gitmesini istediğiniz kareye tıklayın.Aynı renkten olanlar sağdan sola yada yukarıdan aşağı olmak şartıyla en az üç tane ise yok olacaklar ve sizde puan kazanacaksınız.Her hamlenizden sonra yenileri tabloya ekleneceğinden zekanızı kullanmalısınız.Eğer hiç hareket edecek kare kalmaz ise oyunumuz sona erecektir.Dikkatli hareket ederek en yüksek skora ulaşın ve oyunumuzun yeni şampiyonu siz olun.Keyifli ve bol skorlu bir oyun dileriz.

Yorumlar
4 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.