Kategoriler
Balık Tutma

Balık Tutma

5 / 5

Balık tutmak eğlenceli hobilerden biridir.İyi balıkçı olabilmek için teknikleri iyi bilmek gerekir.Balık Tutma Oyunu ile sizde tüm hünerleriniz gösterebilirsiniz.Oyunumuzda oltanızı suya indiremeniz için farenize basılı tutmanız gerekiyor.Balıkları yakalamak için iğneyi balıkların ağzına denk getirmelisiniz.Boşluk tuşuna basarak suya bomba bırakabilirsiniz.Her yakaladığınızın avın büyüklüğüne göre puan kazanırsınız.Size verilen süre içersinde maksimum av yapmanız gerekiyor.Böylece bir sonraki bölüme geçebilirsiniz.Avcılık tekniklerini sergilemek için hazırsanız hemen play butonuna basarak oyuna başlayabilirsiniz.Tüm balıkçılarımıza rastgele diyoruz.

Yorumlar
6 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.