Kategoriler
Balkabağı Kafa Çark Macerası

Balkabağı Kafa Çark Macerası

5 / 5

Balkabağı Kafa Çark Macerası Oyununda sürekli çarkların etrafında koşan karakterinizi zıplatarak diğer çarka atlamasını sağlamalısınız.Ok butonuna tıklayarak hemen eğlenceli oyunumuza başlayabilirsiniz.En yüksek skora ulaşarak oyunumuzun yeni rekortmeni olmak için doğru zamanlama ile farenizin sol tuşuna tıklamalısınız.Eğer diğer çarka başarılı bir atlayış gerçekleştirebilirseniz bir puan kazanacaksınız.Kendi rekorlarınızı geliştirebileceğiniz oyunumuzda yanlış bir tıklama yaparsanız karakterinizi aşağı düşer ve oyunumuzda sona erer.Beceri oyunlarından hoşlanan usta oyuncularımıza rekor denemelerinde başarılar ve bol skorlu bir oyun dileriz.

Yorumlar
1 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.