Kategoriler
Balonlu Amigo

Balonlu Amigo

5 / 5

Balonlu Amigo Oyununda elinde tuttuğu balonlar yukarı doğru çıkmaya çalışan kahramanımızı engelleyen parçaları doğru sırayla kaldırarak uçmasını sağlamalısınız.Eğlenceli oyunumuza hemen başlamak için play butonuna tıklayın.Farenizle engelleri tıklayarak yok etmelisiniz.Zekanızı kullanarak hamlelerinizi doğru sıralama ile gerçekleştirmelisiniz.Aksi halde kahramanımızın balonları patlar ve bölümde sona erer.Eğer pançoyu güvenli bir şekilde uçarak yükselmesini sağlarsanız sonraki eğlenceli seviyeye geçebilirsiniz.Her seviyede yeni bir bulmaca olacak ve zekanızı kullanarak onu çözmeye çalışacaksınız.Oyunumuza katılan beceri oyunu ustalarına başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
4 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.