Kategoriler
Barmen

Barmen

0 / 5

Barmen Oyunu ile müşterilerin verdikleri siparişlere göre bardaklara hızlı bir şekilde içecekleri dökerek hazır hale getirmelisiniz.Start butonuna basarak eğlenceli ve zorlu beceri oyunumuza hemen başlayabilirsiniz.Oyunumuz fare ile oynanır.Farenizle şişeyi tıklayarak bardaklara içecekleri boşaltabilirsiniz.Dışarı taşırmadan her yapacağınız servis size puan kazandıracak.Size verilen süre içersinde hızlı ve dikkatli bir şekilde en fazla bardağı doldurmaya çalışmalısınız.Böylece en yüksek skora ulaşarak oyunumuzun yeni rekortmeni siz olabilirsiniz.Kendi rekorlarınızı kırıp geliştirebileceğiniz oyunumuzda ne kadar iyi bir barmen olduğunuzu gösterme fırsatı yakalayacaksınız.Beceri oyunu ustalarımıza başarılar ve güzel vakit geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
5 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.