Kategoriler
Bazuka ve Canavarlar

Bazuka ve Canavarlar

5 / 5

Bazuka ve Canavarlar Oyununda ormanda kaosa sebep olan canavarların yok edilmesi için kahramanımız gönüllü olur.Ona eşlik etmeli ve nişancılık yeteneklerinizi kullanarak canavarların hepsini öldürmelisiniz.Ok butonuna tıkladıktan sonra ilk bölümü seçerek oyuna başlayabilirsiniz.Nişan almak ve ateş etmek için farenizi kullanacaksınız.Platformların üzerinde duran canavarları vurarak sonraki heyecanlı bölüme geçiş yapabilirsiniz.Her yeni seviyede düşman sayısı artacak ve daha zor atışlar yapmak durumunda kalacaksınız.Vuruş açınız olmadığında duvarları kullanarak mermilerinizi sektirmeli ve düşmanlarınızı yok ederek zorlu görevlerinizi tamamlamalısınız.Oyunumuza katılan nişan oyunları tutkunlarına iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
8 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.