Kategoriler
Bir Ters Bir Düz Koşu 1

Bir Ters Bir Düz Koşu 1

3.34 / 5

Dünya çapında popüler olan oyunlar arasında yer alan stickyman run şimdi siyah beyaz hali ile sarioyunlar.com'da. Becri oyunları kategorisinde yer alan ve ülkemizde bir ters 1 düz oyunu olarak bilinen bu koşu oyununda amacımız engelleri bir tavana çıkıp bir zemine inip geçebilmek. Dikenli tellerden eski çağ silahlarına kadar pekçok şey sizi bu engellere itecek fakat hızlı olan en yüksek skoru yaparak kaydedecek. Eğer olurda bir nesneye çarparsanız oyun sona erer tek kişilik olarak oynayacağınız bu koşuda platform boyunca kendinizi hiç bırakmamamnız gerekiyor arkadaşlar. 1 ters 1 düz oyununu farenizi kullanarak oynayacaksınız bundan dolayı dikkat eedin ayrıca karşınıza çıkan elmaslarıda toplayarak daha iyi bir skora sahip olabiliyorsunuz.

Yorumlar
9 + 1 = ?
  • Görkem CAN Görkem CAN 3 yıl önce

    Flash oyunlar her zaman çocuklara olduğu kadar büyüklere de çekici gelmiştir. Bu vesileyle size ve ekibinize teşekkür ederim.

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.