Kategoriler
Bitkiler Canavalara Karşı

Bitkiler Canavalara Karşı

5 / 5

Bitkiler Canavalara Karşı Oyunu ile stratejiler geliştirerek düşmanlarınızı yenmeniz gereken orjinal adı plants olan oyunumuzla karşınızdayız.Eğlenceli oyunumuza ok butonuna tıkladıktan sonra ilk seviyeyi seçerek hemen başlayabilirsiniz.Farenizle çiçeklerinizi kare bölümlere doğru şekilde yerleştirmeli ve size saldırıya geçen canavarları durdurmalısınız.Zorlu savaşlarda bonus saldırılarını kullanarak çok sayıda canavarı yok edebilirsiniz.Ortaya çıkan yıldırımları tıklayarak puan kazanabilirsiniz.Puanınız kadar çiçek ve bitkinizi savaşa sürebilirsiniz.Tüm düşmanlarınızı yok ederek sonraki bölüme geçebilirsiniz.Stratejiler gerçekleştirmeniz gereken oyunumuzda herkese başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
1 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.