Kategoriler
Blok Patlatma

Blok Patlatma

5 / 5

Blok Patlatma Oyunu ile topunuzu yönlendirerek bloklara çarpmasını sağlamalısınız.Oyunumuza start butonuna basarak hemen başlayabilirsiniz.Yukarı doğru fırlayacak olan topunuz bloğa çarpıp yok ettikten sonra aşağı düşecek.Alt bölümde bulunan çubuğu kontrol ederek topu tekrar yukarı yönlendirmelisiniz.Çubuğunuzun kontrollerini sağ ve sol ok tuşu ile sağlayabilirsiniz.Blokların tamamını yok etmeyi başarmanız halinde sonraki eğlenceli bölüme geçebilirsiniz.Eğer topunuzu aşağı düşürürseniz oyunumuz sona erer.Hızlı ve dikkatli hareket ederek doğru yönlendirmeleri yapmalısınız.Çubuğunuzu dikkatli bir şekilde yanlara doğru hareket ettirerek en yüksek skora ulaşabilirsiniz.Keyifli dakikalar geçirmenizi dileriz.

Yorumlar
6 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.