Kategoriler
Boruları Birleştir

Boruları Birleştir

5 / 5

Boruları Birleştir Oyunu ile boru parçalarını döndürerek birbirlerine eklemeye çalışmalısınız.Eğlenceli oyunumuza hemen ok butonuna basarak başlayabilir ve farenizi kullanarak oyunu oynayabilirsiniz.Parçaların üzerine tıklayarak onları döndürerek en doğru konuma getirmelisiniz.Tüm parçaları çevirdikten sonra hepsi doğru konumdaysa birleşecekler ve sizde bir sonraki seviyeye geçmeye hak kazanacaksınız.Her yeni seviyede daha fazla boru parçası olacak ve birleştirmesi daha zor olacak.Zekanızı kullanarak birleştirmelerinizi gerçekleştirerek oyunu tamamlayabilirsiniz.Beceri oyunlarından hoşlanan oyuncularımıza tüm seviyelerde başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
3 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.