Kategoriler
BumpBalls io

BumpBalls io

5 / 5

BumpBalls io Oyunu ile online rakiplere karşı mücadele edecek ve topunuzu büyüterek en büyük siz olmaya çalışacaksınız.Oyun yüklendikten sonra takma adınızı yazıp play butonuna basın ve eğlenceli oyunumuza sizde katılın.Sizden küçük olanları ezerek yok etmeli ve büyük olan toplardan kaçarak kurtulmalısınız.Oyunda kontrolleri fareniz yardımıyla sağlayabilirsiniz.Oyun alanında bulunan sarı parçaları toplayarak büyüyebilirsiniz.Oyun alanı dışına çıkarsanız yada bariyerlere çarparsanır kendini öldürürsünüz.Farenize basılı tutarak hız kazanabilir ve rakiplerinizi ani bir hareketle ezerek yok edebilirsiniz.Amacınız hayatta kalarak en yüksek skora ulaşmak ve dünya birincisi olmak.Oyunumuza katılan herkese keyifli dakikalar dileriz.

Yorumlar
2 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.