Kategoriler
Cesur Domates 2

Cesur Domates 2

NAN / 5

Cesur Domates 2 Oyunu ile kahraman domatesimizin yepyeni maceraları ile karşınızdayız.Kahraman kırmızı domatesimize görevlerinde yardımcı olmak istermisiniz? Cevabınız evetse hemen play butonuna basın ve eğlenceli oyunumuza başlayın.Oyunumuz fare ile oynanır.Fareniz yardımıyla karakterinizi doğru bir şekilde fırlatarak diğer sebzeleri deliğe yollamalısınız.Eğer kahramanımız platformdan aşağı düşerse bölümü tekrardan oynarsınız.Bazı bölümlerde çok hızlı hareket ederek domatesimizi ard arda fırlatmalısınız.Birbirinden heyecanlı seviyelerde hem nişancılığınızı hemde pratik zekanızı kullanmanız gerekecek.Heyecanlı seviyelerde oyuncularımıza başarılar ve keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
5 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.