Kategoriler
Çılgın Sincabın Yaşamı

Çılgın Sincabın Yaşamı

0 / 5

Sevimli sincap kaybolmuş evini arıyor. Yerdeki ve havadaki fındıkları zıplayarak çılgın sincaba yardım etmeye ne dersin? Sincabı zıplatmak için mause ile üstüne basman yeterli. Kısa mesafeli zıplayışlar için mauseye az , uzun zıplayışlar için mauseye çok basmanız gerekiyor. Bu oyunumuz Level atladıkca daha da zorlaşıp daha çok keyifli hale geliyor. İyi Dakikalar Dileriz.

Yorumlar
2 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.