Kategoriler
Çılgın Sörfçüler

Çılgın Sörfçüler

5 / 5

Çılgın Sörfçüler Oyununda zorlu parkurlarda korkusuzca kayarak ilerleyen karakterlerinizin önündeki engelleri kaldırarak ilerlemelerini sağlamalısınız.Heyecan verici oyunumuza hemen ok butonuna basarak başlayabilirsiniz.Oyunumuzda engelleri farenizle kaldırabilirsiniz.Düz bir su yolunda ilerlemesi gereken karakteriniz için platformların yerlerini değiştirerek yardımcı olmalısınız.Farenizle platformları yukarı doğru hareket ettirerek düz bir yol oluşturmalısınız.Parkurlar üzerinde bulunan altın paraları toplayarak ilerlemeniz gereken oyunumuzda kazandığınız paralar ile yeni bir karakter satın alabilirsiniz.Heyecanlı oyunumuza katılan beceri oyunu ustalarına başarılar ve keyifli bir oyun geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
4 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.