Kategoriler
Çizgi Bulmacası

Çizgi Bulmacası

0 / 5

Lines Puzzle ismi ile dünyaya yayılan Çizgi Bulmacası oyununda çizgileri birbirine bağlayıp topumuzu hedef noktasına göndermeye çalışacağız. Sadece fare ile oynanan oyunda öncelikle ilk bölümde çizgileri nasıl bağlayacağınız sizlere gösterilecek burada yapmanız gereken fareyi tutup topu yere düşmeyecek şekilde kovaya hizalayabilmek. Toplamda 36 bölümü bulunan çizgi bulmacası oyunu içinde git gide bulmaca zorlaşacak bu nedenle çizmeden önce çok iyi düşünmeniz gerekmektedir.

Çizgilerimizi çizerken bazı bölümlerden 1 tane çizgi yeterken bazı bölümlerde 4 / 5 çizgi çizmemiz gerekecek çizim sonrasında sol üstte bulunan Ready butonuna basarak fizik çizgi bulmacasını başlatabilirsiniz.

Yorumlar
7 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.