Kategoriler
Dalgıçları Kurtar 2

Dalgıçları Kurtar 2

5 / 5

Dalgıçları Kurtar 2 Oyununda renkli blokların altında sıkışan dalgıçlarımızın oksijenleri azalmaktadır.Renkli parçaları patlatarak yok etmeli ve dalgıçları suyun üstüne çıkararak onları kurtarmalısınız.Türkçe oyunumuza hemen başlamak için oyna butonuna tıklayın ve ilk seviyi seçin.Aynı renkten olan bloklardan en az üç tanesi bir arada ise farenizle tıklayarak onları yok etmelisiniz.Hamlelerinizi yaparken zekanızı kullanmalı ve kahramanlarımızın hepsini kurtarmalısınız.Böylece bir sonraki eğlenceli seviyede oynayabilirsiniz.Birbirinden güzel seviyelere katılan oyuncularımıza başarılar ve bol skorlu bir oyun geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
7 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.