Kategoriler
Dinazordan Kaçış

Dinazordan Kaçış

0 / 5

Dinazordan Kaçış Oyununda jurasicten kaçmaya çalışan kahramanımızın uzayan çubuğunu kullanarak kayaların üzerinde ilerlemesini sağlamalısınız.Eğlenceli oyunumuza hemen start game butonuna tıklayarak başlayabilir ve farenizi kullanarak oyunu oynayabilirsiniz.Farenizin sol tuşuna basılı tutarak çubuğunuzu uzatabilirsiniz.İki kaya arasındaki mesafeyi kadar uzatmalısınız.Eğer kısa kalırsa çubuk aşağı düşer.Eğer uzun olursada bu sefer uçan dinazor çubuğu alarak kaçar ve sizde trex e yakalarak yemek olursunuz.Her başarılı geçiş size bir skor kazandıracak.En fazla başarılı geçişi yaparak en yüksek skorla oyunumuzun yeni şampiyonu olabilirsiniz.Oyunumuza katılan usta oyuncularımıza heyecanlı ve bol skorlu bir oyun dileriz.

Yorumlar
1 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.