Kategoriler
DOTS Noktaları Birbirine Bağla

DOTS Noktaları Birbirine Bağla

0 / 5

Sizlere çok daha önceleri sunduğumuz oyunlardan birisi olan noktaları birleştirme oyunu sonrasında şimdide noktaları birbirine bağlama oyunuile karşınızdayız. Oyunumuzda toplamda 4 farklı mod yer alıyor bunlar zamana karşı, senaryo, sonsuz ve bölümlü. Noktaları Birbirine Bağla oyunları arasında en güzellerinden birisiniz sizlere sunmata olan sarioyunlar.com olarak tavsiyemiz timed yazan yani zamana karşı olanı oynamanız olacaktır. Nasıl oynandığına geçecek olursak en az iki farklı rengi faremizle tutup birbirine bağlamamız gerekiyor. Tüm noktalar bitince oyunumuzun bir diğer bölümüne geçebileceğiz. Toplam süreyi ve skor puanını yukarıdaki menüden takip etmeniz mümkün. Tıpkı balon patlatma oyunları kategorisinde olduğu gibi bu oyunda gerçekten sürükleyici ve ilerleyici bir senaryoya sahip. Keyifli ve eğlenceli oyunlar dileriz.

Yorumlar
7 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.