Kategoriler
Efsane Düşüş

Efsane Düşüş

0 / 5

Efsane düşüş oyunu oynayabileceğiniz en süper telefon oyunlarından bir tanesidir. Oyunda boşluğa düşerken engelleri aşmaya çalışacaksınız. Bunu yapmak içinde sadece farenizi kulancaksınız. Sağ ve sol duvarlara ateş ederek yönünüzü bulacaksınız. Ayrıca mermi kutularına ateş edip silahınızı doldurabilirsiniz. Bazı noktalarda ise özel silahlar yer almaktadır. Bunları alabilirseniz eğer engelleri daha rahat aşabilirsinzi. Efsane düşüş oyunu IOS ve Android telefonlarınızda da oynayabilirsiniz. Ama oyunumuzun pc versiyonu oynamak için daha rahat. Sarı oyunlar iyi eğlenceler diler.

Yorumlar
3 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.