Kategoriler
Fareleri Zehirle 2

Fareleri Zehirle 2

3 / 5

Fareleri zehirle 2 oyunu değişik tarzda yapılmış güzel bir beceri oyunu çocuklar. Mutfağın her bir köşesini pis fareler kaplamış. Acil olarak onların hepsini yiyeceklere zarar vermeden öldürmeniz gerekiyor. Bunu yapmak için size zehirli bir tablet veriliyor ve bu tableti hedefteki farelere doğru atıyorsunuz. Tablet yere düşer düşmez yeşil renkte bir duman salgılayarak etraftaki farelerin ölmesini sağlıyor. Bu sayede mutfaktaki fareleri öldürmüş olacaksınız ve görevinizi başarılı bir şekilde tamamlayacaksınız. Fareleri zehirle 2 oyununda mancınıktaki tablet tutun ve geriye doğru çekere atış yapın. Hedefinize doğru atışınızı yaptıktan sonra atabilirsiniz tableti. Fareleri zehirle 2 oyunu fareniz ile oynayabilirsiniz.

Yorumlar
9 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.