Kategoriler
Fok Hokeyi

Fok Hokeyi

5 / 5

Fok Hokeyi Oyununda iki ip arasında hareket ederek altınları toplamaya çalışan karakterinizi kontrol ederek kutup ayılarına yakalanmadan en yüksek skora ulaşmalısınız.Play butonuna basarak hemen eğlenceli oyunumuza başlayabilirsiniz.İki ip arasında gidip gelen karakterinizin yön değiştirmesi için farenizin sol tuşuna basmalısınız.Doğru zamanlama ile tıklamalar yaparak düşmanlarınıza yakalanmadan en fazla altını toplamalısınız.Giderek hızlanan kutup ayılarına dokunacak olursanız oyunumuz sona erer.En yüksek skora ulaşarak oyunumuzun yeni rekortmeni siz olabilirsiniz.Zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacağınız oyunumuzda başarılar ve bol skorlu bir oyun geçirmenizi dileriz.

Yorumlar
3 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.