Kategoriler
Gato Slice Pizza Dilimleri

Gato Slice Pizza Dilimleri

2.15 / 5

Gato Slice, Silvergames ekibi tarafından hazırlanan eğlenceli bir twist ve zorlu bir bulmaca oyunudur. Her seviyede 8 parça dilimlenmiş pizza, meyve veya her çeşit yuvarlak yemek parçası verilir. Senin görevin her siparişi 6 boş levhadan birine yerleştirmek. Tabii ki, daha önce kullanılan noktalara yiyecek koyamazsınız, bu yüzden dikkat etmeniz ve her siparişi nerede ayarlayacağınıza karar vermeniz gerekir. Bir plakayı tamamlarsanız, bir ve iki diğeri temizlenir, bu yüzden plakaları doldurmaya çalışın ve bunun için puan kazanın. Bu eğlenceli bağımlılık yapıcı oyun kaybedinceye kadar kaç seviyeleri geçebilir? Gato Slice yani pizza dilimleri oyununun tadını çıkarın!

Yorumlar
9 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.