Kategoriler
Geometrik Kule

Geometrik Kule

5 / 5

Geometrik Kule Oyunu ile geometrik şekilleri doğru bir şekilde platformun üzerine yerleştirerek en yüksek kuleyi yapmaya hazır mısınız? Eğlenceli oyunumuzu ilk seviyeyi seçerek hemen başlayabilirs ve farenizi kullanarak şekilleri üst üste koyabilirsiniz.Eğer bıraktığınız şekillerden bir tanesi diğerlerin üzerinde durmayarak aşağı düşerse oyunumuz sona erer.Amacınız en fazla şekli yerleştirerek en yüksek skora ulaşabilmek.Kendi rekorlarınızı geliştirerek oyunumuzun şampiyonu olmaya çalılşmalısınız.Oyunumuz katılan usta oyuncularımıza zorlu seviyelerde başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
4 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.