Kategoriler
Hediye Toplayan Kuş

Hediye Toplayan Kuş

5 / 5

Hediye Toplayan Kuş Oyunumuz flappy bird oyunundan esinlenerek hazırlanılmış en yeni beceri oyunlarından birini sizler için sitemize yükledik.Heyecan dolu oyunumuza hemen ok butonuna tıklayarak başlayabilirsiniz.Kuşumuzun uçması için farenizle tıklamalar yapmalısınız.Böylece karakterinizi yukarı doğru hareket ettirebilirsiniz.Birbirinden tehlikeli engellerin arasından geçerek hediye paketlerini toplamalısınız.Her paket siz puan kazandıracak.Eğer engellere takılacak olursanız oyunumuz sona erer.Dikkatli olmalı ve en fazla sayıda hediyeyi toplayarak en yüksek skora ulaşmaya çalışmalısınız.Kendi rekorlarınızı kırıp geliştirebileceğiniz oyunumuzda harika zaman geçireceksiniz.Oyunumuza katılan oyuncularımıza keyifli ve bol puanlı bir oyun geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
1 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.