Kategoriler
Helix Jump

Helix Jump

2.23 / 5

Çok kısa sürede dünyanın en çok oynanan oyunu haline geşen helix jump, yediden yetmişe herkesin elinden düşmüyor. 5 yaşından 70 yaşına kadar herkesin sevdiği helix jump oyunu şimdi html5 formatı ile sarioyunlar.com'da. Peki bu oyun nasıl oynanıyor ve hedefleriniz neler bunlardan bahsedelim. Oyun yüklenince faremizle kontrol etmemiz gereken bir top var bu topu aşağıya kadar çarptırmadan indirmemiz lazım. Dönen slindir üzerinde kırmızı renkli olanlara çarparsaj helix jump oyunu sona erer. Helix zıplarken bizlerde güzelce nereye düşersek ne olur bunu planlamalıyız.

Herhangi bir hilesi ve kodu bulunmayan bu oyun tamamen hesaplamaya dayalı olarak ilerliyor.

Yorumlar
7 + 9 = ?
  • HASAN HASAN 7 ay önce

    ÇOK KOLAY SORMUŞLAR

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.