Kategoriler
İmkansız Oyun

İmkansız Oyun

2.5 / 5

Son zamanların en sinir oyunlarından bir taneside hiç kuşkusuz imkansız oyun arkadaşlar. Bu oyunda amacınız ortada yer alan kareyi önüne çıkan engellerden kurtarmak. Bunu yapmak içinde tam zamanında zıplamanız gerekmektedir. Eğer ki zıplamanın zamanlamasını ayarlamazsanız kare engellere takıl patlayacak çocuklar. İlk başlarda yavaş yavaş önünüze gelen engeller oyunda ilerledikçe dahada hızlı gelecek ve elinizi ayağınıza dolaştırcak. Bu şekilde de epey zorlancaksınız arkadaşlar. İmkansız oyun da engellerin üstünden zıplamak için farenizi kullancaksınız. Ayrıca oyunu tablet ve telefonlarınızda da oynayabilirsiniz.

Yorumlar
1 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.