Kategoriler
İngilizce Kelime Bulma

İngilizce Kelime Bulma

5 / 5

İngilizce dil bilginizi sorgulayıp kelime öğreneceğiniz bu oyunda sizler en iyi şekilde dikkatleri üzerinize toplamalısınız. Kelime bulmaca oyunları arasında yer alan bu macerada her bölümde farklı farklı ingilizce kelimeler bulunuyor. Her bölümde belirtilen sayı kadar ingilizce kelimeleri bulup bölüm atlamalısınız. Süper Sözcük Bulmaca oyunu olarakta bilinen bu beceri oyunu toplamda 50 bölümden oluşmaktadır.

Yorumlar
1 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.