Kategoriler
Jet Ustası

Jet Ustası

0 / 5

Yaptığı jet motorlu icatlarla uçmayı denen ustamız istemeden düşmanın bulunduğu uzay istasyonunda mahsur kalır.Jet Ustası Oyunu ile onun kurtulmasına yardım etmek istermisiniz? Kahramanımızı fare ile tıklayarak yükselmesini sağlayabilirsiniz.Bu şekilde uzaylı robotlar ve roketlerde kaçabilirsiniz.Oyunda buluna altın bonuslarını ve diğer bonus puanlarını toplamayı unutmayın.Eğer kahramanımız düşmanlarına yakalanırsa oyun sona erer.Oyunda en uzun mesafeyi uçarak giden oyununda galibi olur.Play butonuna basarak sizde bu maceraya katılabilirsiniz.

Yorumlar
6 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.