Kategoriler
Kare Bulmaca

Kare Bulmaca

0 / 5

Kare Bulmaca Oyununda karelerin renkleri değiştirerek hepsinin aynı renk olmasını sağlamalısınız.Orjinal adı Hexahedral olan oyunumuza hemen play butonuna basarak başlayabilirsiniz.Zorluk derecesini seçtikten sonra fareniz yardımıyla oyunu oynayabilirsiniz.Seviyeleri tamamladıkça kare sayısıda artacaktır.Zekanızı kullanarak hamlelerinizi gerçekleştirmeye çalışmalısınız.Belirli sayı da hamle ile başarılı olamazsanız seviye otomatik olarak sonlanacaktır.Beceri oyunu ustalarımızın çok beğenecekleri oyunumuzda her yeni seviyede yepyeni bir bulmaca sizleri bekliyor olacak.Oyunumuza katılan usta oyuncularımıza başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
1 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.