Kategoriler
Karpuz Fırlatma

Karpuz Fırlatma

5 / 5

Karpuz Fırlatma Oyunu ile karpuzunuzu fıtlatarak meyveleri yok etmeli ve dönen kara deliğe ulaşmalısınız.Eğlenceli oyunumuza hemen başlayın ve farenizle sepeti doğru yöne çevirerek hızlı bir şekilde atışlarınızı yapın.Farenizin sol tuşuna bastıktan sonra doğru anda bırakarak atışlarınızı yapabilirsiniz.Eğer girdapa ulaşamazsanız aynı seviyede atışınızı tekrarlarsanız.Meyveler dokunarak kara deliğin içersinden geçerseniz sonraki seviyeye geçebilirsiniz.Her seviye giderek daha da zorlaşacak.Nişancılık yeteneklerinizi kullanarak zorlu atışları başarıyla tamamlayarak tüm seviyeleri bitirebilirsiniz.Beceri oyunu ustalarımıza zorlu bölümlerde başarılar ve keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
2 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.