Kategoriler
Karşıdan Karşıya Geçme

Karşıdan Karşıya Geçme

5 / 5

Karşıdan Karşıya Geçme Oyununda karakterinizin araçların arasından hızlı bir şekilde karşıya geçirmeye çalışmalısınız.Mavi ok butonuna basarak eğlenceli beceri oyunumuza başlayabilirsiniz.Yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanarak ileri geri hareket etmeli ve arabaların arasından hızlı bir şekilde geçiş  yapmalısınız.Doğru zamanlama ile tereddüt etmeden karakterinizi yönlendirmelisiniz.Eğer arabalardan biri size çarpacak olursa en baştan başlamak zorundasınız.Belirli sayıda hakkınızı kullanarak en yüksek skora ulaşmaya çalışmalısınız.Kendi rekorlarınızı kırıp geliştirebileceğiniz oyunumuzda beceri oyunu ustalarına başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
8 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.