Kategoriler
Kiba Kumba Yüksek Atlama

Kiba Kumba Yüksek Atlama

0 / 5

Kahramanlarımız Kiba ve Kumbanın maceraları bitmek bilmiyor.Kiba Kumba Yüksek Atlama Oyunu ile sürekli yukarı doğru ilerlediğiniz bir macera sizleri bekliyor.Oyuna başlamak için oyna butonuna bastıktan sonra kahramanlarımızdan birini seçmeniz gerekiyor.Seçtiğiniz kahramanız yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz.Platformlara sıçrayakara muz bonusları toplamanız gerekiyor.Karşınıza elbetteki sizi engellemek için düşmanlarınız çıkacak.Onlara yakalanır yada platformdan aşağı düşerseniz oyuna baştan başlarsınız.En yüksek mesafeye tırmanan oyunumuzun kazananı olur.

Yorumlar
8 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.