Kategoriler
Kızgın Büyükanne Kaçış 8 Miami

Kızgın Büyükanne Kaçış 8 Miami

5 / 5

Kızgın Büyükanne Kaçış 8 Miami Oyunu ile çılgın büyükannenin maceraları tamgaz miami sokaklarında devam ediyor.Koşarak kaçmayı alışkanlık haline getirek kahramanımıza yardımcı olmalısınız.Hızını hiç kesmeden ilerleyen karakterinizi AD tuşları ile sağa ve sola doğru hareket ettirebilirsiniz.Karşınıza çıkan engellerin üzerinden atlamak için yukarı ok ve altından kayarak geçmek içinde aşağı ok tuşlarını kullanın.Sola ve sağa doğru dönen sokaklara geldiğinizde sağ ve sol ok tuşlarını kullanarak keskin dönüşler yapabilirsiniz.Karşınıza çıkan altın puanlarıda toplamayı sakın ihmal etmeyin.Engellere takılmanız halinde oyunumuz sonlanır.Oyunumuza katılan beceri oyunu ustalarımıza heyecanlı ve eğlenceli bir oyun dileriz.

Yorumlar
2 + 3 = ?
  • fatma fatma 2 yıl önce

    bu oyunu çok sevdim

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.