Kategoriler
Kızgın Büyükanne Kaçış Brezilya

Kızgın Büyükanne Kaçış Brezilya

2.5 / 5

Kızgın Büyükanne Kaçış Brezilya Oyunu ile çılgın kahramanımızın yepyeni maceralarında ona eşlik etmeye hazır mısınız? Heyecan dolu kovalamaya hemen başlamak için play butonuna tıklayabilirsiniz.Sokaklarda karşınıza çıkan insanlardan ve engellerden kaçarak en uzak mesafeye ulaşmaya çalışmalısınız.AD tuşlarını kullanarak yanlara doğru hareket edebilirsiniz.Engellerin üzerinden zıplamak için yukarı ok ve altından kayarak geçmek için aşağı ok tuşuna basabilirsiniz.Yolların sonundan sağa sola dönmek için sağ sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.Altın paraları toplayarak ilerlemeye çalıştığınız oyunumuzda engellere takılacak olursanız oyuna en baştan başlamak zorunda kalırsınız.Keyifli bir macera dileriz.

Yorumlar
9 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.