Kategoriler
Kızgın Büyükanne Kaçış Meksika

Kızgın Büyükanne Kaçış Meksika

5 / 5

Kızgın Büyükanne Kaçış Meksika Oyunu ile kahramanımızın yepyeni bir ülkede yeni bir şehirde gerçekleşen kaçış maceralarına eşik etmek ister misiniz? Heyecan dolu oyunumuzda hızlı bir şekilde hareket ederek zorlu engelleri aşmalı ve yolda yürüyen insanlara çarpmamalısınız.AD tuşları ile yana doğru hareket edebilirsiniz.Engellerin üzerinden atlamak için W tuşunu ve altından kayarak geçmek içinde S tuşunu kullanabilirsiniz.Keskin virajları dönmek istediğinizde ise sağ ve sol ok tuşlarına basabilirsiniz.Eğer engellere çarparsanız oyunumuz sona erer.Ne kadar uzan mesafeye kaçabilirseniz skorunuzda o kadar fazla olacaktır.En yüksek skora ulaşarak oyunumuzun yeni şampiyonu siz olabilirsiniz.Keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
8 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.