Kategoriler
Kızgın Büyükanne Kaçış Türkiye

Kızgın Büyükanne Kaçış Türkiye

5 / 5

Kızgın büyükanne oyunları tüm dünyada sevilerek oynanan 3d oyunlar arasına girmeyi başardı. Oyunda büyükanne ile kaçış planı yapacak ve Türkiye sokaklarında ilerleyerek İstanbul'u birbirine katacağız Oyunun yüklenmesi internet hızınıza bağlı olarak birkaç saniye veya birkaç dakika sürebilir fakat kızgın büyükanne kaçış Türkiye oyunu beklediğiniz kadar güzel ve kaliteli. Oyunun tasarımında İstanbul'un camilerinden sokak satıcılarına binalarından insanlarına kadar birçok detay eklenmiş. Tüm oyun boyunca A ve D tuşu oyunda sizleri sola sağa kaçırakcak kızgın büyükanneyi zıplatmak için yukarı OK tuşuna basmamız yeterli olacaktır. Bakalım en iyi şekilde Türkiye oyununda başarı sağlayabilecekmisiniz. Özellikle karakterinizi değiştirmek ve geliştirmek size oyunu daha da fazla sevdirecektir. Bedava oyunları ile internet sitemizde keyifli dakikalar geçirmenizi dileriz.

Yorumlar
9 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.