Kategoriler
Koşucu Ninja 2

Koşucu Ninja 2

5 / 5

Koşucu Ninja 2 Oyununda ustası tarafından hazırlanan zorlu parkurda ilerlemek zorunda olan minik kahramanımıza yardım etmelisiniz.Ekrana tıkladıktan sonra ilk seviyeden heyecan dolu oyunumuza başlayabilirsiniz.Karakterinizi yön tuşları ile kontrol etmelisiniz.Tehlikelerle dolu tuzakların üzerinden zıplamak için yukarı ok tuşuna ve altından kayarak geçmek içinde aşağı ok tuşuna basmalısınız.Eğer engellere takılacak olursanız en baştan seviyeye başlarsanız.Parkur üzerinde bulunan yıldızları toplamayı sakın ihmal etmeyin.Bitiş kapısına ulaşarak sonraki zorlu seviyede yarışmaya hak kazanacaksınız.Beceri oyunlarından hoşlanan oyuncularımıza zorlu seviyelerde başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
8 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.