Kategoriler
Kovboyları Kurtar

Kovboyları Kurtar

5 / 5

Kovboyları Kurtar Oyunu ile suçsuz oldukları halde cezalandırılmak isteyen masum karakterlerin hayatları sizlerin ellerinde.Ok butonuna basarak oyunumuza başlayın ve masum kovboyları daracağından kurtarak heyecanlı seviyeleri tamamlayın.Oyunumuz fare ile oynanır.Farenizle atacağınız okların hızını ve yönünü ayarlayarak atışlar yaparak asılı duran kovboyların iplerini koparmaya çalışacaksınız.Nişancılık yeteneklerinizi sergileyerek başarılı atışlar yapın ve sonraki heyecanlı bölümlere geçiş yapın.Atışlarınızı yaparken masum karakterlerimizi vurmamaya dikkat edin.Her seviyede atış haklarınızı başarıyla kullanarak harika zaman geçirin.Oyunumuza katılan nişan oyunu tutkunlarına başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
2 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.