Kategoriler
Küp Macerası

Küp Macerası

5 / 5

Küp Macerası Oyunu ile küp karakterinizin tehlikelerle dolu macelarında onu kontrol ederek ilerlemesine yardım etmelisiniz.Play butonuna tıkladıktan sonra ilk seviyeden eğlenceli oyunumuza başlayabilirsiniz.Oyunumuz fare ile oynanır.Farenizle tıklayarak karakterinizin zıplamasını sağlamalısınız.Doğru zamanlama ile tıklamalar yaparak küpünüzün ölümcül engelleri aşarak bitiş noktasına ulaşmasını sağlamlasınız.Engelere takılmanız halinde hemen seviye başlangıcına döneceksiniz.Parkuru bitirmeniz halinde ise sonraki zorlu parkurda yarışmaya hak kazanacaksınız.Reflekslerine ve hızına güvenen beceri oyunu ustalarımıza heyecanlı oyunumuza başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
2 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.