Kategoriler
Kutu Macera

Kutu Macera

5 / 5

Kutu Macera Oyununda platformların üzerindeki bonusları toplayarak bitiş noktasına ulaşması gereken kahramanımızı yönlendirerek birbirinden zorlu seviyeleri tamamlamak ister misiniz? Cevabınız evetse hemen play butonuna tıklayın.Karakteirnizin kontrollerini WASD tuşları yada yön tuşları ile sağlayabilirsiniz.Hareket etmeye başladıktan sonra çok beklemeden hızlı bir şekilde ilerlemelisiniz.Üzerinde durduğunuz platformlar patlamadan önce bitiş noktasına ulaşmaya çalışmalısınız.Hızlı olmalı ve doğru zamanlama ile zıplamalarınzı yaparak zorlu engelleri aşmalısınız.Oyuncularımıza iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
9 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.