Kategoriler
Mancınık Savaşı

Mancınık Savaşı

5 / 5

Mancınık Savaşı Oyunu ile mısırı yöneten firavun ile eksi kralın mumyası arasından gerçekleşen zorlu savaşa katılarak düşmanınızı yok etmeye çalışmalısınız.Mancınık yardımıyla taş fırlatarak düşmanınızı yok etmeniz gereken eğlenceli oyunumuza hemen ok butonuna tıklayarak başlayabilirsiniz.Farenizle mancınığınıza tıklayarak germeli ve taşınızı fırlatarak düşmanınıza isabet ettirmelisiniz.Eğer siz isabet alırsanız 3 can hakkınızdan birini kaybedersiniz.Canlarınızı yitirmeden önce düşmanlarınızı vurarak en yüksek skora ulaşmaya çalışmalısınız.Oyunumuza katılan genç savaşçılarımıza başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
5 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.