Kategoriler
Ninja Sebzeler

Ninja Sebzeler

5 / 5

Ninja Sebzeler Oyununda kendilerine fırlatılan kesici aletlere dokunmadan yıldız puanları toplaması gereken sebze kahramanlarımıza yardım etmeye hazır mısınız? Start game butonuna tıkladıktan sonra ister tek başınıza yada arkadaşınızla birlikte oyunu oynayabilirsiniz.Birinci oyuncumuz Z tuşunu diğeri ise M tuşunu kullanarak zıplayabilir.Yıldız puanları toplamak için ard arda bu tuşlara basarak daha yükseğe sıçramalı ve fırlatılan bıçaklardan kaçmalısınız.Eğer kesici aletlere dokunacak olursanız ölürsünüz.Her iki oyuncunun karakteride ölürse oyun sona erer.Hızınızı ve zamanlamanızı doğru kullanarak en yüksek skora ulaşmaya çalışmalısınız.Oyunumuza katılan beceri oyunu ustalarına keyifli ve bol skorlu bir oyun dileriz.

Yorumlar
5 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.