Kategoriler
Okla Canavar Kurtarma

Okla Canavar Kurtarma

5 / 5

Okla Canavar Kurtarma Oyunu ile asılmak üzere olan zombi ve mumyaları canavarlarını kurtarmalısınız.Eğlenceli oyunumuza hemen ok butonuna basarak başlayabilirsiniz.Ok atarak ipleri kesmeniz gereken oyunumuzda farenizle kontrolleri sağlayacaksınız.Farenizle atış yapmak istediğiniz yönün tersine doğru basılı tutarak atış hızını ve yönünü ayarlayarak fırlatmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.Her seviyede 10 adet atış hakkınız var.Başarılı olur ve idam mahkumlarını kurtarırsanız sonraki seviyeye geçebilirsiniz.Her yeni bölümde canavar sayısı artacak ve daha zor atışlar yapmanız gerekecek.Nişancılık kabiliyetlerinizi sergileyerek harika zaman geçireceksiniz.Oyunumuza katılan oyuncularımıza zorlu bölümlerde başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
4 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.