Kategoriler
Online Eşleştirme

Online Eşleştirme

5 / 5

Online Eşleştirme Oyunuyla online rakiplere karşı yarışarak en yüksek skora ulaşmaya hazır mısınız? Hazırsanız hemen play butonuna tıklayın.Karakterinizi seçtikten sonra adınızı yazarak rakibinizle eşleşmeyi bekleyin.Her iki yarışmacıda belirli hamle sayısı ile en yüksek puana ulaşmaya çalışacak.Farenizle aynı renkten olan sembollerden en az üç tanesini yan yana yada üst üste olacak şekilde bir araya getirmelisiniz.Zekanızı kullanarak iki sembolün yerini değiştirerek eşleşmeleri yapabilirsiniz.Başarılı eşleşmeler sonunda kazandığınız puanlar size yeni bonus haklarıda kazandıracak.Bonusları kullanarak puanlarınızı katlayabilirsiniz.Dünyanın dört bir yanından rakiplere karşı yarışarak harika zaman geçireceksiniz.Oyuncularımıza zorlu karşılaşmalarda başarılar dileriz.

Yorumlar
6 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.