Kategoriler
Orman Kovalamacası

Orman Kovalamacası

2.5 / 5

Orman Kovalamacası Oyununda polisten koşarak kaçmaya çalışan karakterinize yardım ederek kaçış macerasına katılmak ister misiniz? Cevabınız evetse hemen play butonuna basarak oyuna başlayın ve parkurdaki elmasları toplayarak en uzak mesafeye ulaşmaya çalışın.Heyecan dolu kovalamacada yön tuşları ile kontrolleri sağlayabilirsiniz.Karşınıza çıkan engellerden yana kaçarak kurtulmak için sağ ve sol ok tuşuna basabilirsiniz.Engellerin üzerinden atlamak için yukarı ok ve altından kayarak geçmek için de aşağı ok tuşunu kullanabilirsiniz.Doğru zamanlama ile yön değiştirmeniz gereken oyunumuzda en yüksek skora ulaşarak oyunumuzun yeni rekortmeni olmaya çalışmalısınız.İyi eğlenceler ve bol skorlu bir oyun dileriz.

Yorumlar
6 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.