Kategoriler
Orman Muslukçusu 2

Orman Muslukçusu 2

5 / 5

Orman Muslukçusu 2 Oyunu ile suyu boruların içersinden geçirerek kovasını doldurması gereken minik kahramanımız sizde yardım bekliyor.Kahramanımıza hemen yardım etmek için ok butonuna tıklayın ve ilk seviyeyi seçin.Oyunumuz fare ile oynanır.Farenizle borulara tıklayarak yönlerini istediğiniz gibi çevirebilirsiniz.Hepsini birbirine ekledikten sonra kovaya kadar dökülmeyecek şekile getirmelisiniz.Eğer başarılı olursanız kovamız dolacak ve sizde bir sonraki eğlenceli bölüme geçebileceksiniz.Her yeni bölümde yeni bir bulmacayı çözerek oyunu tamamlamaya bir adım daha yaklaşacaksınız.Oyunumuza katılan usta oyuncularımıza birbirinden heyecanlı seviyelerde başarılar ve keyifli dakikalar gerçirmelerini dileriz.

Yorumlar
2 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.