Kategoriler
Paskalya Kartları Eşleştirme

Paskalya Kartları Eşleştirme

NAN / 5

Görsel hafızanıza ne kadar güveniyorsunuz.Paskalya Kartları Eşleştirme Oyunu ile bunu test etme imkanına sahip olacaksınız.Oyuna oyna butonuna basarak başlayabilirsiniz.Oyunda kapalı olarak duran kağıtlardan ikisini açma hakkına sahipsiniz.Eğer açtığınız kağıtta bulunan resimler birbirinin aynısı ise eşleşerek size puan kazandıracak.Aynı değiller ise tekrar kapanacaklar.Sizin yapmanız gereken açılan kartların yerlerini unutmamak.Tüm eşleşmeler olduğunda sonraki seviyeye geçebilirsiniz.Her yeni seviyede kart sayısı artacak ve hafızanızı daha fazla zorlamanız gerekecek.Bakalım en yüksek skorları elde edebilecekmisiniz.İyi eğlenceler.

Yorumlar
6 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.