Kategoriler
Pasta Eşleştirme

Pasta Eşleştirme

5 / 5

Pasta Eşleştirme Oyununda tablo içersindeki rengarenk pastalardan en az üç tanesini yan yana yada üst üste olacak şekilde bir araya getirerek patlatmak ister misiniz? Play butonuna tıkladıktan sonra ilk seviyeyi seçerek oyuna başlayabilirsiniz.Seviyeleri tamamlamak için sizden istenen skora ulaşmalısınız.Size verilen hamle sayısı içersinde yüksek skora yapmalısınız.Farenizle iki pastanın yerini değiştirerek eşleşmelerinizi yapabilirsiniz.Patlayan pasta sayısı ne kadar yüksek olursa kazanacağınız puan da o kadar yüksek olacaktır.Birbirinden eğlenceli seviyelerde zekanızı kullanarak yüksek skorlu bir oyun geçirmelisiniz.Oyunumuza katılan eşleştirme oyunları ustalarına başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
1 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.